בניית ציפורניים במרכז

אחת מהשיטות הבטוחות ביותר להעניק לציפורניים מראה מטופח ואיכותי לאורך זמן הינה באמצעות בניית ציפורניים במרכז. בין אם בניית ציפורניים מחומר האקריל ובין אם בניית ציפורניים מג’ל, הרי שהאיכות והטיב נמדדת בהתאם למקצועיות ולחומרים בהם עושים שימוש, על מנת לשמר את בריאות הציפורניים והאצבעות ולספק תוצאה שהיא גם אסתטית וגם בטוחה לטווח ארוך.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

מדוע יש צורך בבניית ציפורניים?

לכל מי שסובלת מציפורניים דקות, שבירות או סדוקות, הרי שבניית ציפורניים מספקת מענה אופטימלי. בעוד הציפורניים הטבעיות עלולות להישבר באופן תדיר ולגרום לפגם אסתטי בולט, הרי שבאמצעות בניית ציפורניים במרכז ניתן לספק ציפורניים ארוכות, איכותיות ועמידות, אשר יעניקו את המראה היפה והמטופח לכף היד. גם במקרים בהם הציפורניים בכפות הרגליים שבורות, או כאשר סובלים מפטרת ציפורניים, הרי שבניית ציפורניים במרכז יכולה לפתור את הבעיה.

מהי בניית ציפורניים?

על ידי שימוש בחומר מסוג אקריל, ניתן לבנות ציפורן שלמה, בין אם על בסיס הציפורן הקיימת באופן מלא ובין אם על חלק מהציפורן, כך שגם כאשר הציפורניים שבורות, ניתן להשלים אותן באמצעות בנייה. האקריל מצפה את הציפורן הטבעית ומאפשר פיסול מלא בהתאם לצורה המבוקשת. על גבי האקריל ניתן למרוח כל סוג של לק, וגם לק ג’ל. אופציה נוספת לבניית ציפורניים הינה בנייה עדינה, המתבצעת באמצעות ג’ל. בשיטה זו, הג’ל מעניק שכבת הגנה לציפורן הקיימת. הבחירה בשיטה המתאימה נעשית בהתאם לצורך ובהתאם למצב של הציפורניים הטבעיות.

למה חשוב לשים לב כאשר עושים בניית ציפורניים?

ישנם מספר פרמטרים חשובים אליהם יש להתייחס כאשר באים לבצע בניית ציפורניים במרכז. ראשית – המקצועיות. חשוב מאוד לבחור באשת מקצוע אשר יודעת בדיוק כיצד להתנהל עם החומרים ואשר יש לה את המיומנות הנדרשת על מנת לעצב ציפורניים בצורה מושלמת, אשר יעמדו במבחן הזמן ולא ישברו כעבור יומיים. כמו כן, חשוב מאוד לבחון כי המקום פועל בהתאם לתנאי ההיגיינה הנדרשים. שימוש בחומרים לעיצוב ציפורניים, כמו גם כלי הפדיקור והמניקור, חייבים להיות נקיים מכל רבב. כמו כן, שימו לב כי בעת ביצוע פעולת בניית הציפורניים במרכז משתמשים בכפפות חד פעמיות. מומלץ כמובן גם לקבל המלצות ולבדוק חוות דעת לפני שניגשים אל טכנאית ציפורניים. חשוב לזכור – כי לא כל מי שעוסקת במניקור ופדיקור בעלת ההסמכה הנדרשת לבצע בניית ציפורניים במרכז. רק טכנאית ציפורניים אשר למדה את הנושא יכולה לספק שירות זה.