סטודיו לבניית ציפורניים במרכז

למה אנחנו צריכות לשים לב כאשר אנחנו ניגשות אל סטודיו לבניית ציפורניים במרכז? האם באמת יש הבדל בין מכון אחד לשני? ואיך נוכל להיות בטוחות שאנחנו מקבלות את השירות הטוב ביותר והאיכותי ביותר? הנה מספר דברים אליהם מומלץ להתייחס כאשר באים לבחור סטודיו בניית ציפורניים במרכז.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

מקצועיות והסמכה מתאימה

חשוב להבין כי קיים הבדל בין מניקור לבין בניית ציפורניים. רק טכנאית ציפורניים, אשר עברה הסמכה מתאימה בתחום יכולה להעניק טיפולי בניית ציפורניים. תחום זה כולל הבנה מלאה אודות בריאות הציפורניים והאצבעות, הבנה בבעיות עור ובבעיות ציפורניים, דלקות או פטריות, כמו גם יכולת ומיומנות לעשות שימוש בחומרים מתקדמים לצורך בניית הציפורן. לכן, חשוב לבדוק כי אתן ניגשות אל סטודיו לבניית ציפורניים במרכז אשר יש לו את היכולת ואת המקצועיות להעניק לכן את הטיפול המתאים.

סטודיו בניית ציפורניים במרכז
סטודיו בניית ציפורניים במרכז

שימוש בחומרים בעלי אישור משרד הבריאות

החומרים בהם עושים שימוש בעת בניית ציפורניים חייבים לעמוד באישורים של משרד הבריאות, אשר מבטיחים את טיב המוצר ואת האחריות על המוצר. חומרים שונים, החל מאקריל ועד לג’ל, נצמדים אל הציפורניים הטבעיות ועוטפים את האצבעות, לכן, על מנת להימנע ממצבים כמו אלרגיה, זיהומים או פגיעה בציפורן הטבעית או העור, חומרים בעלי תקן מתאים ובעלי אישור של משרד הבריאות יוכלו להוות עבורכן רף של הגנה ובטיחות לגבי הפעולה.

 

ניקיון ואסתטיקה

ממש כמו שאנחנו הולכות אל הרופא ומצפות כי הסביבה תהייה נקייה וסטרילית, כך גם כאשר ניגשים אל סטודיו לבניית ציפורניים במרכז. כל האביזרים בהם עושים שימוש לבניית הציפורן חייבים לעבור עיקור בין לקוחה ללקוחה, על מנת למנוע הדבקה של זיהומים או בקטריות שונות. סביבת העבודה חייבת להיות נקייה ללא רבב, על מנת למנוע התפתחות של פטרת. כמו כן, חשוב להקפיד כי טכנאית הציפורניים משתמשת בכפפות חד פעמיות המוחלפות בין לקוחה ללקוחה. כל אלו, יבטיחו את בריאותך לכל אורך הטיפול וגם לאחריו.

סטדויו בניית ציפורניים

המלצות

אין כמו המלצות מפה לאוזן מחברות או מכרות לגבי סטודיו לבניית ציפורניים במרכז. תמיד מומלץ לשאול ולבדוק אודות השירות וגם אודות התוצאה הסופית – האם זו היתה לשביעות רצונן. באופן זה, תוכלי להיות בטוחה כי את מגיעה למקום מקצועי שמספק שירות איכותי. כמובן, שמומלץ מאוד לא להתפתות למקומות זולים במיוחד, אלו צריכים להדליק אצלך נורה אדומה לגבי המקצועיות וסוג החומרים בהם עושים שימוש.