בניית ציפורניים בג’ל במרכז

כל אישה חולמת על ציפורניים מטופחות ויפות, כאלו אשר אפשר להמשיך איתן בכל פעולות היום יום ללא חשש כי הלק יתקלף. אחד הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום טיפוח הציפורניים הינו בניית ציפורניים בג’ל במרכז, אשר כבש את הנשים בסערה. מדובר בפתרון איכותי, עמיד ויפה, אשר אינו פוגע בציפורן, ומספק ציפורניים משוחות בלק צבעוני למשך מספר שבועות, ללא כל חשש לקילוף או סדק בצבע.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

מהי בניית ציפורניים בג’ל?

בניית ציפורניים בג’ל במרכז הינה שיטה חדשה, אשר בשנים האחרונות צוברת תאוצה ופופולריות בקרב נשים בכל רחבי העולם, בזכות העמידות של הלק לאורך זמן. למעשה, מדובר בצבע ג’ל מיוחד, אשר נצמד אל הפיגמנט של הציפורניים הטבעיות, ובאמצעות מנורת חימום מאפשר היצמדות אידיאלית לאורך זמן, לרוב לתקופה הנעה בין שבועיים לארבעה שבועות. בניית ציפורניים בג’ל במרכז אינה פוגעת בציפורן, ומספק תוצאה טבעית, המקנה גם חוזק לציפורן, ובאותה העת גם גמישות רבה, בשונה מאמצעי בנייה אחרים, ולכן מדובר בשיטה אשר מתאימה למרבית מן הנשים. חשוב לציין, כי תוצאה איכותית תראה טוב יותר ותישמר טוב יותר אצל נשים בעלות ציפורניים בריאות.

בניית ציפורניים בג'ל במרכז

כיצד מתבצעת בניית ציפורניים בג’ל?

את תהליך בניית הציפורניים בג’ל מבצעים על ידי הכנה של הציפורניים, בין אם במניקור או פדיקור יסודי ובין אם בשיוף פשוט, על מנת לקבוע את התצורה של הציפורן – ממש כשם שעושים לפני שמורחים לק רגיל. לאחר מכן מושחים את שתי שכבות של לק ג’ל על גבי הציפורניים. בסיום, יש לחמם את הג’ל באמצעות מנורה ייעודיות המקבעת את הג’ל על גבי הציפורן.

מה היתרונות של בניית ציפורניים בג’ל?

היתרון הגדול ביותר של בניית ציפורניים בג’ל במרכז טמון בעובדה כי הצבע מחזיק מעמד לאורך מספר שבועות, ללא קילוף, כך שהתוצאה נשמרת לאורך זמן רב, ללא צורך לבצע תיקונים וצביעה מחודשת של הציפורניים. כמו כן, מיד לאחר סיום הפעולה ניתן להמשיך בשגרה, ללא כל חשש כי הצבע ימרח או ייסדק על הציפורן, וזאת בשל העובדה כי הקיבוע הינו מיידי. כמו כן, בניית ציפורניים באמצעות ג’ל בריאה יותר לציפורניים, וזאת בזכות החומר הנושם, אשר שומר ומגן על הציפורן, ללא חשש של התפתחות זיהום או פטרייה.

בניית ציפורניים במרכז

מהם המחירים של בניית ציפורניים בג’ל במרכז?

טווח המחירים נע בין 100 שקלים ל 250 שקלים, תלוי בסוג החומר בו עושים  שימוש, כמו גם באנשי המקצוע. המחיר משתנה גם בין השילוב של פדיקור או מניקור מלא, חלקי ועוד.