בניית ציפורניים עדינה במרכז

בניית ציפורניים עדינה במרכז הינה למעשה תהליך בו מבצעים את בניית הציפורניים על ידי שימוש בחומרים רכים יותר, כמו ג’ל, אשר מאפשרים הסרה נוחה ועדינה של הבנייה בעת הצורך. לכל מי שמעוניינת לשמור על הציפורניים הטבעיות באופן בריא, מומלץ לבצע בניית ציפורניים עדינה במרכז באמצעות ג’ל, אשר מבטיחה שמירה על בריאות הציפורן הטבעית.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

ההבדל בין בניית ציפורניים עדינה לבין בניית ציפורניים רגילה

עיקר ההבדל הטמון בין בניית ציפורניים עדינה במרכז לבין בניית ציפורניים רגילה הינה בחומרים בהם עושים שימוש על מנת ליצור ציפורן חדשה. בניית ציפורניים עדינה נעשית על ידי טבילה של הציפורניים הטבעיות בחומר ג’ל, אשר מתקבע על גבי הציפורן הטבעית באמצעות תאורת UV. בניית ציפורניים רגילה נעשית באמצעות חומר עמיד יותר, הקרוי אקריל, אשר מתקבע על גבי הציפורן באופן מיידי. בעוד בבניית ציפורניים עדינה אין צורך לשייף את הציפורן ולדקק אותה, הרי שכאשר מדובר בבנייה רגילה זהו חלק חשוב בתהליך. מאחר ומדובר בחומרים שונים, הרי שיש גם הבדל מבחינת הסרת הבנייה. בעוד הבנייה העדינה אינה פוגמת בציפורן הטבעית, הרי שחומר האקריל בבנייה הרגילה עלול לפגוע בציפורן הטבעית ואף מחייב הסרה אגרסיבית יותר.

היתרונות של בניית ציפורניים עדינה

טכניקת בניית ציפורניים עדינה במרכז טומנת בחובה מספר יתרונות בולטים, אשר הפכו אותה לאחת מהשיטות הפופולריות ביותר בעולם לעיצוב של ציפורניים.

  • תהליך בנייה מהיר יותר של הציפורן, ללא צורך בעבודת עיצוב מראה הציפורניים.
  • בניית ציפורניים עדינה אינה מצריכה תהליך של ייבוש, כך שניתן מיד לבצע כל פעולת ידיים רגילה ללא חשש למריחת צבע הלק.
  • בניית ציפורניים עדינה נותנת מענה איכותי לכפות הידיים לזמן של שלושה שבועות, ללא צורך בעבודת תחזוקה של הלק.
  • הסרה של בניית ציפורניים עדינה הינה מהירה אל מול הסרת בניית ציפורניים מאקריל ואינה פוגעת בציפורן הטבעית.

למי מתאים בניית ציפורניים עדינה?

בניית ציפורניים עדינה במרכז הינה פתרון מצוין לכל מי שרוצה מראה כפות ידיים מטופח ואסתטי, ללא תחושה של הכבדה על גבי הציפורן הטבעית וללא פגיעה בבריאותה של הציפורן הטבעית. התוצאה נשמרת לטווח של שלושה שבועות בממוצע, ומחירה זול יותר בהשוואה לבניית ציפורניים מאקריל. במידה ואין בעיות ציפורניים כמו פטרת, ציפורן חודרנית או ציפורניים שבורות, הרי שבניית ציפורניים עדינה הינה בהחלט אפשרות אידיאלית ליהנות מכפות ידיים יפות ונהדרות.