מהן הסודות של מניקור איכותי?

מהן הסודות של מניקור איכותי?

כל אחת יודעת כי מניקור איכותי ומקצועי יכול לשדרג באופן ניכר את הביטחון העצמי, התחושה כללית וכמובן המראה של כף היד. אומנם נכון כי כל אחת יכולה היום לקנות לעצמה לק באחת מרשתות הפארם ולמרוח אותו בצורה עצמאית, אך ישנו הבדל עצום בין מניקור מקצועי ואיכותי לבין מניקור חובבני שכל אחת יכולה לבצע בסביבה הביתית. יש לזכור כי רק מניקוריסטית מנוסה ומוסמכת, שלמדה את התחום לעומק ונהני משנים של וותק וניסיון, תוכל לספק לך את המניקור המקצועי והאיכותי ביותר, שישמור על הציפורניים שלך לאורך זמן ויעניק להן מראה יוקרתי ואלגנטי יותר. אנו ב- Betterlook נשמח לספק לך מניקור ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מניקוריסטית מנוסה ומיומנת. 

כיצד ניתן להבטיח לעצמכן מניקור איכותי ומקצועי?

קודם כל, יש צורך לפנות מראש למכון שמתמחה בתחום, מאחר וזוהי הדרך היעילה ביותר להגיע לאנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר. ניתן היום למצוא לא מעט קליניקות ומכונים שונים המציעים שירותי מניקור מקצועי, אך החוכמה היא כמובן לבחור אך ורק את המכון המוכר, הידוע והמנוסה ביותר. בסופו של יום, אין כמו ניסיון על מנת להצביע על רמת המקצועיות של המניקוריסטית, לכן מומלץ להגיע אך ורק למכונים בעלי וותק של שנים בתחום. יש לזכור כי אנו חיים היום בעידן תחרותי במיוחד, לכן מכון שהצליח לשרוד מספר שנים, כנראה מכיר היטב את התחום ומסוגל לספק שירות איכותי, מקצועי ונעים ללקוחותיו. כמו כן, מומלץ כמובן להיעזר בהמלצות של חברות או לחפש חוות דעת וביקורות ברשתות החברתיות ובאתרים הייעודיים. יש לבדוק מראש באילו חומרים משתמשים במכון, מהי רמת ההיגיינה הנהוגה בו ומהי רמת ההסמכה של המניקוריסטיות.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

הסודות של מניקור איכותי שכל אחת חייבת להכיר

יש לזכור כי על מנת לשמור על המראה האסתטי של כפות הידיים, יש צורך להקפיד על מניקור אחת לשבועיים. זוהי הדרך היחידה לשמור על הנראות של הציפורניים ולהפחית את הסיכוי לציפורניים שבורות או סדוקות. מעבר לכך, יש לזכור כי טיפול מניקור הינו טיפול כייפי וחוויתי, אשר מאפשר לכל אחת להתפנק אחרי יום ארוך וקשה. זוהי הזדמנות נפלאה להשקיע בעצמך, לפנות זמן איכות לטיפוח שלך ולשכוח מכל הדאגות ומכל טרדות היומיום. כמובן שעל מנת להבטיח לעצמכן מניקור ברמה הגבוהה ביותר, יש צורך לבחור במקום המקפיד על חיטוי קבוע של המכשירים השונים ושימוש בכפפות חד פעמיות. כמו כן, אסור בשום אופן להתפשר על רמת המקצועיות של המקום, על מנת להימנע מהידבקות בפטריות. מניקור איכותי כולל הסרה של שכבות הלק הקודמות, שיוף וקיצוץ הציפורניים, הסרת העור מסביב לציפור ומריחה של שכבת לק חדשה.

אנו ב- Betterlook נשמח לספק לך מניקור איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לתיאום תור ולקבלת פרטים נוספים, צרי קשר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *