חידוש והצערת העור

חידוש והצערת העור

קוסמטיקאיות מנוסות העוברות הכשרות מקצועיות ברבדים השונים של טיפולי העור הופכות למומחיות בנושא חידוש והצערת העור. גברים ונשים המגיעים לטיפולים קוסמטיים מעוניינים ליצור שינוי מהותי בחיוניות של עורם והם מבקשים להצעיר אותו כדי להרגיש הרבה יותר בנוח כשעל פי המראה החיצוני שלהם, הם ייראו צעירים מגילם האמתי.

המשימה הראשונה של קוסמטיקאית היא לאבחן במדויק את מצבו של העור ולהחליט על דרכי פעולה ספציפיות לכל אחד מהלקוחות על פי סוג העור שלו, אורח החיים, הצורך והאפשרות לקיומם של טיפולים ארוכי טווח. הקוסמטיקאית תבחן אילו מהתכשירים ומהמכשור החדשני הם הנכונים ביותר עבור הלקוח כדי שהתוצאות יהיו אפקטיביות לאורך זמן ויצרו הבדל ושינוי מהותי מול נראותם בעבר.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

חידוש והצערת העור

טיפולי חידוש והצערת העור תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות הן בזכות התכשירים הייחודיים המטפלים בנושא האנטי-אייגי’נג והן בזכות האמצעים הטכנולוגיים השונים שחדרו לקליניקות רבות והגבירו באופן משמעותי את כמות הטיפולים של כל הלקוחות, כיוון שהם יוצרים אפקטיביות רבה ללא תופעות לוואי.

כדי לחדש את שכבות העור, מבצעת הקוסמטיקאית פעולות שונות המטשטשות את הצלקות שנוצרו עם השנים, ממצקת את עור הפנים, מותחת את העור במקומות שבהם הוא רפוי ויוצרת שכבה אחידה ללא שקעים שהם תוצאה של פצעי האקנה שהיו בעבר. זאת תוך שימוש בתכשירים המטפלים נקודתית ביובש של העור, ברמת הלחות, בהימצאותם של כתמים, פיגמנטציה, צלקות ועוד.

מיצוק העור

מיצוק העור מתבצע על ידי מכשור איכותי, שבאמצעותו עוברים על פני העור, מעוררים את הפיברובלסטים הקיימים בשכבות שמתחת לעור החיצוני וכך גורמים לצמיחה מואצת של אלסטין וקלגון הקיימים כבר בשכבות העור התחתונות אך לא בכמות מספקת. הפעולות הללו מרעננות את העור, מחיות אותו ויוצרות אצלו גמישות שלא הייתה קיימת בעבר.

בשנים האחרונות מתרחב מאד השימוש בחומצה היאלורונית. ברוב המקרים מזריקים כמות קטנה של חומר למיקום נקודתי והתוצאה היא פנים חלקות ללא זכר לצלקות שהיו בו, העור הופך לממוצק ובמרקם נעים במיוחד.

השימוש בחומצה זו נעשה בעקבות מחקר מקיף שבוצע בכפר נידח ביפן. עורם של כל תושבי הכפר היה חלק במיוחד, ללא קמטים, גם של הקשישים. הסיבה לכך הייתה שבעיקר מזונם היה טופו וסויה הגורמים לכך שיוצרו הרבה יותר מולקולות של אסטרוגן בגוף מאשר בצמיחה רגילה. חומצה זו משמשת גם כנוגדן חמצון וחשובה ביותר להעברת מסרים מתא לתא, תוך ביצוע חלוקה של התאים והזזת מיקומם מנקודה לנקודה. מכלול הפעולות הללו מחדש את הרקמות ומצעיר את העור.

מכשירי לייזר ייעודיים הפכו לפופולריים ביותר כיוון שתוך כמה טיפולים מגיעים לתוצאות מצוינות ללא צורך בביצוע ניתוחים פולשניים. הטיפולים האפקטיביים יוצרים מתיחה של הפנים והצערתן תוך פרק זמן קצר יחסית. בתהליך זה, רקמות עור רופפות מורמות כלפי מעלה ובמקביל החומרים המוחדרים מעודדים את ייצורם של חלבוני קולגן ואלסטין כך שנוכחותם בעור תהיה משמעותית הרבה יותר ותיצור אלסטיות וחיוניות לאורך זמן. טכנולוגיות גלי רדיו מתקדמות יוצרות שוני מהותי במקרים של פיגמנטציה עקב חשיפה מרובה לקרני השמש או עקב הגיל המבוגר.

בפנים שאינן אחידות, מזריקים לבקשת הלקוחות חומרים כמו בוטוקס כדי ליצור שכבה הומוגנית. במקומות שקיימים שקעים מחדירים את החומרים הספציפיים הגורמים לכך שהחור יכוסה וכך יוצרים גובה זהה לכל חלקי הפנים.

הנראות הצעירה קוסמת הן לגברים והן לנשים ולכן יש ביקוש רב לטיפולים הללו. לאחר ביצוע הפעולות באמצעות המכשור המתקדם או החומרים הקוסמטיים, כל אדם מרגיש צעיר מגילו האמתי. ההרגשה היא טובה מאד והמחמאות מגיעות מכל עבר.

התוצאה הישירה היא העמקת הביטחון העצמי, תחושה פנימית נעימה ביותר וסיפוק עצמי רב מהתהליך כולו.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *