תיקון איפור קבוע

תיקון איפור קבוע

נשים רבות שביצעו איפור קבוע מחליטות מסיבות שונות שהן מבקשות להסיר איפור קבוע שביצעו לאחרונה או לפני כמה שנים. הסיבות לכך כוללות אי שביעות רצון מהמראה הנשקף במראה, איפור שלדעתן מכער אותן כיוון שאינו מדוייק, גווניו אינם הגוונים המתאימים ולא זאת הייתה כוונת הלקוחה כשהזמינה וביצעה איפור קבוע.

המטרה שלהן הייתה להקל על חייהן עם איפור קבוע, אך התוצאה גרמה להן למצב הפוך כיוון שהן מאד לא מרוצות.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

קיימים מקרים שהדבר נובע מעבודה לא מדויקת ולא מספיק מקצועית ומיומנת של הקוסמטיקאית בגוון עור כמו זה של הלקוחה או חוסר ידע מספק שגרר טעויות בעת ביצוע העבודה.

עד לא מכבר לא הייתה כל אפשרות של דרך חזרה ובטוב וברע, לא הייתה ברירה אלא להישאר עם האיפור הקבוע לאכזבתה הגדולה של הלקוחה שהמראה הציק לה בכל יום וגרם לה להרגשה לא נינוחה.

תיקון איפור קבוע באמצעות טכנולוגיית לייזר

בשנים האחרונות יש שינוי מבורך בתחום זה ואפשר בטכנולוגיית לייזר מתקדמת להסיר את האיפור הקבוע באופן מהימן ובטוח מכל סוג של עור לשמחתה הגדולה של כל לקוחה הזקוקה לשינוי זה. אורכו של כל טיפול הוא כעשר עד עשרים דקות והוא מתבצע ללא צורך בפעולות פולשניות אלא בשימוש באלחוש כדי לא להכאיב ללקוחה. האפקטיביות של הטיפול היא נקודתית על הגבות, השפתיים והעיניים. אין לפעולות הללו תופעות לוואי כמו נשירת שיער או צלקות. ברוב המקרים, הצורך הוא בטיפולים בודדים ובסיומם תם התהליך ואין זכר לאיפור הקבוע. העור נותר חלק כפי שהיה טרם ביצוע האיפור הקבוע.

האפשרות להסרת האיפור הקבוע נובעת מהעובדה שמחט הלייזר חודרת לעומקם של הפיגמנטים בעור. היא מפרידה אותם מהחלבונים ומחסלת את כל הרבדים הפנימיים של העור מבסיסיהם. כך נעלם האיפור הקבוע בתהליך של מסיסה, באופן מושלם וללא הותרת סימנים. לטיפול זה אין כל השלכות עתידיות על עורה של הלקוחה ולא נראים בו שינויים לא באופן מידי ולא לאחר תקופת מה.

חשוב לבצע את ההליך בקליניקה מוכרת שקיבלתם עליה חוות דעת חיוביות על אופן הטיפול, האחריות והמקצועיות. מדובר בעור הפנים וכל טעות עלולה להיות הרסנית ולכן יש לנקוט משנה של זהירות.

תיקון איפור קבוע בהליך של מחיקה וביצוע איפור קבוע מחודש

כשאישה לא מרוצה מהאיפור הקבוע שלה עקב שינוי בגוון של הגבות לדוגמה לצבע שאינו מציאותי לצבען של הגבות בדרך כלל, או שהגבות צוירו באופן לא ישר או לא בצורה אחידה, יש צורך לבצע שינוי. אם השפתיים בולטות מדי באופן שהוא רחוק מנראותן טרם האיפור הקבוע, קיימת סבירות שבוצעה עבודה לא מקצועית.

הפתרון לבעיה זו הוא מחיקת האיפור הלא תקין וביצוע מעליו איפור קבוע תקין.

רק קוסמטיקאית בעלת ידע וניסיון רב, יודעת לבצע בתשומת לב רבה עבודה מדויקת ואחראית זו באופן אמנותי ומיוחד.

הקוסמטיקאית בוחרת את הפיגמנט המתאים ביותר לכל אישה על פי סוג העור שלה והגוון הטבעי שלה כדי להגיע לנראות מושלמת שתפצה על הנראות הקודמת והלא מחמיאה.

העבודה מתבצעת בתשומת לב רבה, בתהליך איטי וממוקד עד שמגיעים לתוצאה הסופית שבה האישה מרוצה מהמראה החדש שלה, היא סוף סוף נראית בדיוק כפי שרצתה להיראות. הלקוחה כבר לא מתוסכלת ומסתגרת בביתה אלא היא מרגישה מרוצה ונינוחה לצאת לרחוב בתחושה נעימה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *