טיפול פנים לגברים

טיפול פנים לגברים

בעבר, הגעה לטיפול אצל קוסמטיקאיות הייתה נחלתן של נשים בלבד. אך עם הקדמה והשוויון החלו גם גברים להגיע לטיפולים אצל קוסמטיקאיות כדי שהן תטפלנה בבעיות העור שלהם. לא מדובר בגבר פה ושם אלא בהרבה מאד גברים המגיעים באופן קבוע על פי פרקי הזמן שקובעת הקוסמטיקאית.

הגברים סובלים מכמה בעיות בעור גופם שמצריכות טיפול מהותי כדי לפתור עניין זה ולשפר את נראות פניהם. גם לגברים חשוב להרגיש בנוח ולא להרגיש כמצורעים כשפניהם מכוסים בפצעים לא נעימים למראה או עם צלקות או קמטים שנוצרו בעקבות הפצעים הללו.

מעוניינת בטיפול באזור שלך? צרי קשר ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9787217

תוצאות הגילוח היום יומי, אדמומיות, גירויים בעור או צמיחת שיער הפוכה יוצרים עור רגיש מאד הנפגע ומזדקן במהירות יחסית. גם החום הכבד וההשפעה הרבה של קרני השמש שהעור חשוף אליהן בימים רבים במהלך השנה בארץ חמה כמו שלנו, נותן את אותותיו ומחייב את הגברים לטפל בעורם.

לאיזה טיפולי עור זקוקים הגברים?

קוסמטיקאיות רבות מקבלות בקליניקה שלהן גם גברים. בפעם הראשונה כל אחת מהן עורכת סקירה כללית של מצב העור, אם קיימים פצעים, צלקות או בעיות ספציפיות. על פי כל הממצאים הקוסמטיקאית מכינה תכנית עבודה של הגעה שבועית או דו שבועית. הדגש הוא לבצע את הטיפולים ההכרחיים וגם להכין את העור לגיל מבוגר יותר.

בשלבים הראשונים מבצעים טיפולים בסיסיים, מנקים באופן מעמיק את עור הפנים, מחדשים, מחטאים באמצעות תמציות צמחים ומחדירים חומרים שמגבירים את קצב התחדשות העור. לאחר מכן מעסים את כל שטח הפנים בעזרת שמנים ארומתרפיים, מורחים מסכה היוצרת מיצוק של העור, כך יוצרים הפחתה בטמפרטורה של העור ובעיקר בהרגעה שלו. לסיום הטיפול מורחים קרם לחות להגנה עתידית על העור.

טיפול בגיל צעיר יגביר את בריאותו של הגבר, העור ייראה תמיד צעיר ותהליך זה ימנע טיפולים מהותיים יותר בגיל מבוגר.

הגברים מטופלים פיזית על פי סוג העור שלהם והצורך הטבעי של כל אחד מהם בהתאם לאורח חייו, לסוג העור שלו, היקף החשיפה לשמש וקריטריונים נוספים. הטיפול מתבצע תוך שימוש בתכשירים קוסמטיים ייעודיים לגברים. חברות הקוסמטיקה מייצרות מוצרים שהן תוצרים של מחקרים רבי שנים שעל פיהם נקבע מהו ההרכב הרצוי של כל תכשיר ומהם המינונים המדויקים של כל אחד מהם, כדי ליצור את התערובת האופטימלית והאפקטיבית עבור גברים.

גברים צעירים או בני נוער מתבגרים הסובלים מפצעי אקנה, זוכים לטיפול מיוחד שגם מטפל בכל פצע למניעת התפשטותו וגם מבצע טיפול מניעתי כך שימנע ככל האפשר מצב שבו פניהם יכוסו באין ספור פצעי אקנה מכוערים ומטרידים. הקוסמטיקאית גם מבצעת טיפול נקודתי בצלקות ובשקעים שנוצרו על פני העור, משתדלת ליצור אחידות בגובה העור ובמיצוקו כך שכל הפנים יהיו כיחידה אחת אחידה.

טיפולי הקוסמטיקה, בשיטת האנטי-אייג’ינג, מצעירים את העור. כבר לא קיים רפיון בעור, אלא העור מתוח כולו כולל אזור העפעפיים והמראה כולו הוא רענן, צעיר, מבריק וללא תאים מתים.

אפשר לבצע טיפולי פנים גם בשיטות חדשניות כמו לייזר, גלי רדיו וטכנולוגיית RF. מדובר בטיפולים ייחודיים שרק קוסמטיקאית מקצועית שעברה הכשרות מתאימות יודעת לבצע.

תוצאות יוצאות דופן נראות לאחר הטיפולים החדשניים במיוחד במקרים שבהם יש לגברים צלקות של פצעי אקנה, כתמים או קמטים, לאחר הטיפולים נוצר מיצוק וחידוש טבעי של העור.

הביטחון העצמי של גבר שעורו מטופח, מזנק מעלה מעלה, הוא מרגיש בטוח בעצמו בפן האישי הרומנטי וגם בפן המקצועי. התחושה היא שהשמיים הם הגבול ואפשר לשאוף ולהשיג כל מטרה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *